Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

ARM KİMYA 2005 yılında sektörün her aşaması hakkında bilgi ve tecrübe sahibi kişilerce kurulmuştur. İşletme deneyimine sahip kadrosu ile sektörün kalite ihtiyacını kurulduğu günden günümüze karşılamaktadır. Firmamız ürün gamında bulunan bütün kimyasalları %100 yerli sermaye ile yine tüm hakları ve teknolojileri kendine ait olan tesislerinde üretmeye ve satmaya devam etmektedir.   

Firmamız sağladığı kaliteli, ekonomik ve çevreye duyarlı ürünleri ile güven kazanmıştır. Yüksek teknoloji ürünü olan reaktörleriyle, özellikle Denim, Tekstil Yardımcı Kimyasalları ve Hammaddeleri üretimi ve pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz. Sürdürülebilir, ekolojik  ve günümüz dünyasının çevresel standartlarını karşılayan üretim süreçlerimizle bölgemizde, ülkemizde ve dünyada hızla yükselen bir değer olmaya devam etmekteyiz. 

Firmamız dünya devi bir çok tekstil kimyasalı şirketin tedarikçisi ve dünya çapındaki zincir hazır giyim tekstil firmalarının dolaylı tedarikçisidir. Ayrıca 2005’ten beri Bangladeş, Pakistan, Çin, Hong Kong, Özbekistan, Endonezya, İtalya, vb. bir çok ülkeye direkt ihracat yapmaktadır. 2016 yılında kalitesini GOTS, ZDHC, EIM SCORE ve ISO kalite standartları ve belgeleri taçlandırmıştır. 

Dünyada sadece birkaç ülke ve firmanın üretebildiği, Türkiye’de ise direkt üretimi olmayan; su içinde eriyen polyester yapıda ve bir çok alanda kullanılan geri kirlenme önleyici ajanlar, florokarbonlar, hidrofil ve hidrofob yapıda silikon yağları, optikler (toz ve likid) , kaplama ve finisaj ürünleri, fiksatörler, UV fastaner, antibakteriyel ve sürdürülebilir kimyasallar gibi bir çok ürün ile katma değerli projelerde “KİMYAYA ZEKA KATTIK” sloganı ile yer almaya devam etmektedir.     

Güçlü, deneyimli ve dinamik kadromuz ve sürekli gelişme vizyonu ile kimyasal alanında kalite ihtiyacınızı karşılamaya devam ediyoruz…