Geri Kirlenmeyi Önleyici Ajanlar

Ürün Kategorileri

Geri Kirlenmeyi Önleyici Ajanlar

Ürün Adı İyonik Karakter Açıklama
ARMAPOL NGR N %100 polyester katı formda geri kirlenme önleyici ajan, disperagatör. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
ARMAPOL NGR (PZ) N Granul formda geri kirlenme önleyici ajan, disperagatör. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
ARMAPOL NGR-S N Granul formda özellikle LİKRA KORUMALI geri kirlenme önleyici ajan, disperagatör. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
ARMAPOL NGR-SB N Biolam Polymer ile güçlendirilmiş granul formda geri kirlenme önleyici ajan, dispergatör. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
BIOLAM POLYMER  N "Magic Chemical". Kirlenme önleyici, yıkayıcı, yumuşatmada sararma önleyici, ancient efekt  verici özel nanyonik kimyasal
ARMAPOL NGR-N N Granul formda özellikle LİKRA KORUMALI geri kirlenme önleyici ajan, disperagatör. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
ARMAPOL RYC  N Granul formda geri dönüşüm PET şişelerden elde edilen, likra korumalı yeni nesil geri kirlenme önleyici ajan. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
ARMAPOL RYC PRO  N Sıvı Formda Geri dönüşüm PET şişelerden elde edilen, likra korumalı yeni nesil geri kirlenme önleyici ajan. Antistatik ve yumuşatma özelliği de bulunmaktadır.
ARMAPOL TRY N Sıvı formda özel geliştirilmiş geri kirlenme önleyici ajan
ARMAPOL MBS N Sıvı formda özel geliştirilmiş geri kirlenme önleyici ajan
LS PRO N Sıvı formda özel geliştirilmiş likra korumalı geri kirlenme önleyici ajan
LS PRO C N Sıvı formda, konsantre özel geliştirilmiş geri kirlenme önleyici ajan

Bilgi Talep Formu